ORS Ochnik Sp. Jawna Ogród-Rowery-Serwis
ul. Kunickiego 140
20-436 Lublin
081 744 18 93
081 749 82 27

Praca

Sprzedawca-Serwisant

Stanowisko: Sprzedawca-Serwisant

Data waznosci: 29.08.2008

Poszukujemy samodzielnych, odpowiedzialnych, uczciwych kandydatów na wyżej wymienione stanowisko.

Obowiązki:

-obsługa klienta w zakresie doradztwa i prezentacji produktów

-naprawa urządzeń spalinowych i elektrycznych /pilarki, kosy, kosiarki, myjki itp./

-rozładowywanie dostaw

Wymagania:

-doświadczenie w naprawie urządzeń z silnikiem /ewentualnie zainteresowania i zdolności w tym kierunku/

-prawo jazdy kategorii B

-umiejętność obsługi komputera i pakietów aplikacji biurowych takich jak MS Office, Open Office

Oferujemy:

- stabilną pracę /po okresie próbnym/

- możliwości doszkalania

- świadczenia socjalne

Osoby, które spełniają powyższe wymagania i chcą dołączyć do naszego zespołu, prosimy o kontakt telefoniczny (081 7498227) lub przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych pocztą tradycyjną na adres siedziby firmy lub elektronicznie na adres mailowy: biuro@ochnik.lublin.pl w temacie wpisując „Praca-Sprzedawca”.

Wersja do wydruku       do góry